אודות ירון

היי לכולם,

אני ירון, איש מחשבים בהכשרתי שעובד בתחום כבר מספר שנים ובזמני הפרטי פריק של משחקי מחשב, טכנולוגיה חדשנית ועוד.

עם ההתקדמות בטכנולוגיה הרגשתי שהרבה אנשים לא באמת מבינים את המשמעות של קידמה זו. הרגשתי שאנשים אדישים ואומרים נו, עוד טלפון יצא לשוק, עוד משחק וידאו או מחשב.

החלטתי לעצור את תופעת האדישות של הציבור ויצרתי בלוג בנושא. בלוג שייתן לאנשים הפשוטים את המחשבים, המשחקים והטלפונים החדישים ביותר בשוק ואת ההסבר על ההתקדמות הטכנולוגית ועוד.

הבלוג התחיל כמן תחביב ולאט לאט צבר תאוצה בעיקר מפה לאוזן – זה התחיל מחבריי והתפשט לכל מיני אוהבי ומבינים בטכנולוגיה וזה לא עזר להם כיוון שהכירו כבר את המידע. אבל זו לא הייתה המטרה – החלטתי שצריך להגיע דווקא לציבור שפחות מבין בנושא. אז החלטתי ללכת לחברים של ההורים שלי וכך התחלתי להגיע לאוכלוסיית היעד.

אמא שלי הגיעה אליי ואמרה – סוף סוף מישהו מסביר את כל הבלאגן של הטכנולוגיה – עכשיו אני מבינה יותר. זה גרם  לי להרגיש שאני אכן בדרך הנכונה למטרתי. הבלוג אכן צבר אנשים נוספים שלא הכירו מפה לאוזן וכעת אני מקבל כל יום בקשות לפוסטים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למחשבים, טלפונים וטכנולוגיה חדישה.

אם תרצו לדעת עוד דברים בנושאים החמים, החדשים והישנים של הטכנולגיה מוזמנים לפנות אליי וכך אוכל להביא לכם את הפוסטים הטובים המהמינים והחדשים ביותר בשוק.

נשתמע,

ירון.